Talk ‘Amsterdam, het verlangen van de stad’

gespreksleider en gasten: Sahand Sahebdivani, Marijn Vissers en Karijn Wijnen

 

ZATERDAG 5 NOVEMBER

Duration: 60 min

Start: 17:30

End: 18:30

Price: € 5

Wat vertelt het Amsterdam van 2022 ons

 

Over het gesprek: Hoe een stad eruitziet, weerspiegelt de wensen van de mensen die er wonen. Sahand Sahebdivani, Marijn Vissers en Karin Wijnen spreken samen over het Amsterdam anno 2022 en hoe het is veranderd ten opzichte van een paar decennia geleden. 

 

Bios:

Verhalenverteller en therapeut Marijn Vissers is van oorsprong een Brabander, hij verhuisde in de jaren tachtig naar Amsterdam. Hij woonde ook nog in Gouda en tegenwoordig Haarlem, maar de stad Amsterdam is zijn grote liefde. Een stad die hij door de jaren heen, heeft zien transformeren tot wat ze nu is.

 

Muzikant en zageres Karin Wijnen is geboren in de Jordaan en opgegroeid in Nieuwendam. Een ras Amsterdamse die de stad kents als geen ander. Onder meer doordat ze jarenlang onderdeel was van Het Mokums Jordaan Cabaret en vaste muzikant was van diverse cafes, zoals de Rembrandtbar op het Rembrandtsplein, Cafe Neuf in de Van Woustraat en Grand-Cafe de Bult in Amsterdam Noord.

 

Gesprek in het Nederlands